Lugupeetud Klient!

OÜ CSC Telecom Estonia tegutseb Eesti, Läti ja Leedu telekommunikatsiooni turul juba aastaid ning meie kogemus ja tehnoloogiad võimaldavad pakkuda kvaliteetseid ja kaasaegseid lahendusi.

Juhtkonna otsuse tulemusena OÜ CSC Telecom Estonia on jõudnud meie partneriga Elisa Eesti AS kokkuleppele, et mobiilsideteenuseid meie klientidele edaspidi hakkab osutama Elisa Eesti AS.

Käesolevaga informeerime Teid, et ajavahemikul 02.05.2023 kuni 31.05.2023 kõik “Mobiilside” kliendilepingutest tulenevad õigused ja kohustused lähevad üle Elisa Eesti AS-ile. Kõik ülejäänud teenused (v.a. mobiilsideteenused) jätkab osutama OÜ CSC Telecom Estonia.

Seoses sellega, et mobiiltelefoninumbrid teisaldatakse CSC Telecom Estonia OÜ poolt Elisa Eesti AS mobiilsidevõrku, Elisa Eesti AS esindajad võtavad Teiega ühendust maikuu (2023) jooksul selleks, et kokku leppida mobiiltelefoninumbrite ületoomine Elisa Eesti AS võrku ning SIM-kaardi kättesaamise küsimused.

Üldjuhul kehtiva Lepingu hinnad ja tingimused jäävad muutmata, kuid Teil on võimalik valida ka muud Teile sobivad paketid.

Pöörame tähelepanu ka sellele, et juhul kui uus liitumisleping Elisa Eesti AS-ga jäi sõlmimata hiljemalt 31.05.2023, siis mobiiltelefoniteenuste osutamine OÜ CSC Telecom Estonia poolt lõpetatakse alates 31.05.2023.

Meie tiim teeb kõik endast oleneva, et üleminek Elisa Eesti AS võrku oleks Teie jaoks võimalikult lihtne!

Täiendavate küsimuste korral võtke palun meiega ühendust.

OÜ CSC Telecom Estonia klienditoe tiim on saadaval: telefonil +372 6109000 või e-maili kaudu: info@csc.ee.

Täiendavatele küsimustele vastab ka Teie kliendihaldur. Täname Teid mobiilsideteenuste kasutamise eest!

OÜ CSC Telecom Estonia Juhtkond